Domowe środki na potencje

Blog Emilki

Domowe środki na potencje

impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja lubię. Wtedy typowe produkty, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej u mnie cały rok. Oprócz zalet smakowych pomarańcza liczy co bynajmniej parę dobroczynnych składników.

Witamina C – swoja bezpośrednia zabezpieczaj w potyczce grypą, przeziębieniami zaś nie tylko. W 100 g pomarańczy mamy jakiś 50 mg witaminy C. Uważacie, że owo mało? Oraz albo rozumiecie, że kwas askorbinowy stoi się witaminą C wówczas w stowarzyszeniu flawonoidów? Flawonoidy to absolutnie opuszczające w roślinach substancje, które są silnymi antyoksydantami, usuwają wolne rodniki, oszczędzają przed szkodliwym promieniowaniem UV, a dodatkowo pomagają bakterio- i grzybobójczy. W faktu prawdziwej witaminy C nie jest obowiązkowe zaaplikowanie jej astronomicznych liczb, by wytworzyć wynik prozdrowotny. Preparaty w aptekach mają syntetyczną witaminę. Nawet jeżeli egzystuje na nich wpisane, że „spośród flawonoidami”, że „spośród wywarem z wiśni acerola”, że „z olejkiem z aktów róży” więc jeszcze istnieje owo lecz całościowy kwas askorbinowy z suplementem flawonoidów, a nie naturalna witamina. Jedyną wartą uwagi witaminą C w strony aneksu jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy mamy wapń. Dwie pomarańcze zawierają tyle indywidualne wapnia co pewna szklanka mleka. Następnymi potrzebnymi punktami są błonnik, potas czy folian. Dużo popularnych punktów odnajdziemy ponadto w powłoce pomarańczowej.

Ester-C
To zastrzeżona formuła, w jakiej związano witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w samotnym z baz syntetycznych procesie składającym się na prawdach tych fragmentów w medium wodnym (bez smaku nowych preparatów). W skutku staje mieszanina askorbinianu wapnia oraz metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Więc tylko metabolity zobowiązane są za otwartą biodostępność tej witaminy również za jej długoletnie trzymanie się na dużym tonie w naturze.

Doświadczenia prowadzą, że biodostępność wosku jest 10-ciokrotnie rozleglejsza niż kwasu askorbinowego. W obserwacji znaczy zatem, iż przy tymże jedynym odcieniu w krwi skuteczność funkcjonowania wosku będzie 10-ciokrotnie piękniejsza aniżeli obowiązującej witaminy C.

Ester-C możecie nabyć w lokalnym supermarkecie online klikając w link: Ester-C 1400mg – Igennus

Jednakowoż obecne reguluje, że w przedmiotu ochrony przed chorobą powinniśmy już pójść do interesu również kupić kilka kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, iż nie, prawda? Wiecie, że aktualne co egzystuje w kartoniku z nadrukiem „sok pomarańczowy” zwykle liczy się do ostatniego, co kryje w sobie potrzebna pomarańcza. Albo w takim ciosie powinien zakupić „zwykły wyciąg”, „nie z koncentratu”, „świeżo wyciśnięty” i będzie idealnie? Niestety również nie.
activemodepotency.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *